Crikvenica Cup 2017.

Raspored/Rezultati U-9

Razigravanje po skupinama 1. kolo
    15:15
    16.06.17.
    NK Karlovac 1
    Karlovac
    Spinut
    Split

    1:0

    15:40
    16.06.17.
    NK Pomorac
    Kostrena
    NK Sloga
    Čakovec

    1:2

    16:05
    16.06.17.
    HNK Hajduk
    Split
    NK Primorac
    Šmrika

    13:0

    16:30
    16.06.17.
    ŠN Maksimir A
    Zagreb
    Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (SLO)

    0:2

    16:55
    16.06.17.
    HNK Rijeka 1
    Rijeka
    Bihać 2
    Bihać (BiH)

    6:0

    17:20
    16.06.17.
    NK Tora
    Zagreb
    Korana
    Karlovac

    2:0

    17:45
    16.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    Škabrnja
    Škabrnja

    2:2

    18:10
    16.06.17.
    NK Vrbovec
    Vrbovec
    NK Grobničan
    Mavrinci

    1:0

    18:35
    16.06.17.
    Lumen
    Varaždin
    NK Rijeka 2
    Rijeka

    2:0

    19:00
    16.06.17.
    NK Jedinstvo
    Donji Miholjac
    ŠN Maksimir 2
    Zagreb

    5:0

    19:25
    16.06.17.
    NK Bubamara
    Zagreb
    Bihać 1
    Bihać (BiH)

    3:0

    19:50
    16.06.17.
    ŠN 1. Gol
    Rijeka
    NK Karlovac 2
    Karlovac

    1:0

    20:15
    16.06.17.
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica
    ŠN MM
    Sesvete

    0:2

    20:40
    16.06.17.
    HNK Orijent
    Rijeka
    NK Crikvenica
    Crikvenica

    1:0

    21:05
    16.06.17.
    Top Gol
    Sarajevo
    Sv. Mihovil
    Ugljan

    0:1

    21:30
    16.06.17.
    Vatrogasac
    NK Riječina
    Dražica

    2:0

Razigravanje po skupinama 2. kolo
    11:25
    17.06.17.
    NK Grobničan
    Mavrinci
    Škabrnja
    Škabrnja

    1:1

    11:50
    17.06.17.
    Lumen
    Varaždin
    NK Jedinstvo
    Donji Miholjac

    1:2

    12:15
    17.06.17.
    ŠN Maksimir 2
    Zagreb
    NK Rijeka 2
    Rijeka

    2:1

    12:40
    17.06.17.
    NK Bubamara
    Zagreb
    ŠN 1. Gol
    Rijeka

    1:0

    13:05
    17.06.17.
    NK Karlovac 2
    Karlovac
    Bihać 1
    Bihać (BiH)

    0:0

    13:30
    17.06.17.
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica
    HNK Orijent
    Rijeka

    2:0

    13:55
    17.06.17.
    NK Crikvenica
    Crikvenica
    ŠN MM
    Sesvete

    0:2

    14:20
    17.06.17.
    Top Gol
    Sarajevo
    Vatrogasac

    0:0

    14:55
    17.06.17.
    NK Riječina
    Dražica
    Sv. Mihovil
    Ugljan

    0:0

    8:30
    17.06.17.
    NK Karlovac 1
    Karlovac
    NK Pomorac
    Kostrena

    5:0

    8:55
    17.06.17.
    NK Sloga
    Čakovec
    Spinut
    Split

    1:3

    9:20
    17.06.17.
    HNK Hajduk
    Split
    ŠN Maksimir A
    Zagreb

    6:0

    9:45
    17.06.17.
    Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (SLO)
    NK Primorac
    Šmrika

    10:0

    10:10
    17.06.17.
    HNK Rijeka 1
    Rijeka
    NK Tora
    Zagreb

    5:1

    10:35
    17.06.17.
    Korana
    Karlovac
    Bihać 2
    Bihać (BiH)

    3:0

    11:00
    17.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    NK Vrbovec
    Vrbovec

    3:1

Razigravanje po skupinama 3. kolo
    15:15
    17.06.17.
    NK Sloga
    Čakovec
    NK Karlovac 1
    Karlovac

    1:0

    15:40
    17.06.17.
    Spinut
    Split
    NK Pomorac
    Kostrena

    4:1

    16:05
    17.06.17.
    Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (SLO)
    HNK Hajduk
    Split

    0:1

    16:30
    17.06.17.
    NK Primorac
    Šmrika
    ŠN Maksimir A
    Zagreb

    0:6

    16:55
    17.06.17.
    NK Riječina
    Dražica
    Top Gol
    Sarajevo

    0:3

    17:20
    17.06.17.
    Sv. Mihovil
    Ugljan
    Vatrogasac

    0:1

    17:45
    17.06.17.
    NK Grobničan
    Mavrinci
    NK Osijek
    Osijek

    0:3

    18:10
    17.06.17.
    Škabrnja
    Škabrnja
    NK Vrbovec
    Vrbovec

    0:2

    18:35
    17.06.17.
    ŠN Maksimir 2
    Zagreb
    Lumen
    Varaždin

    0:2

    19:00
    17.06.17.
    NK Rijeka 2
    Rijeka
    NK Jedinstvo
    Donji Miholjac

    0:4

    19:25
    17.06.17.
    NK Karlovac 2
    Karlovac
    NK Bubamara
    Zagreb

    0:6

    19:50
    17.06.17.
    Bihać 1
    Bihać (BiH)
    ŠN 1. Gol
    Rijeka

    1:0

    20:15
    17.06.17.
    NK Crikvenica
    Crikvenica
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica

    0:1

    20:40
    17.06.17.
    ŠN MM
    Sesvete
    HNK Orijent
    Rijeka

    2:0

    21:05
    17.06.17.
    Korana
    Karlovac
    HNK Rijeka 1
    Rijeka

    1:5

    21:30
    17.06.17.
    Bihać 2
    Bihać (BiH)
    NK Tora
    Zagreb

    0:3

Osmina finala
    Osmina finala broj 1 - Nije počelo
    8:30
    18.06.17.
    NK Karlovac 1
    Karlovac
    Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (SLO)

    2:0

    Osmina finala broj 2 - Nije počelo
    9:00
    18.06.17.
    HNK Rijeka 1
    Rijeka
    NK Vrbovec
    Vrbovec

    1:0

    Osmina finala broj 3 - Nije počelo
    9:30
    18.06.17.
    HNK Hajduk
    Split
    Spinut
    Split

    2:0

    Osmina finala broj 4 - Nije počelo
    10:00
    18.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    NK Tora
    Zagreb

    5:1

    Osmina finala broj 5 - Nije počelo
    10:30
    18.06.17.
    NK Jedinstvo
    Donji Miholjac
    Bihać 1
    Bihać (BiH)

    5:1

    Osmina finala broj 6 - Nije počelo
    11:00
    18.06.17.
    ŠN MM
    Sesvete
    Top Gol
    Sarajevo

    4:1

    Osmina finala broj 7 - Nije počelo
    11:30
    18.06.17.
    NK Bubamara
    Zagreb
    Lumen
    Varaždin

    0:2

    Osmina finala broj 8 - Nije počelo
    12:00
    18.06.17.
    Sv. Mihovil
    Ugljan
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica

    1:2

Četvrtfinale
    Četvrtfinale broj 1 - Nije počelo
    15:30
    18.06.17.
    Spinut
    Split
    HNK Rijeka 1
    Rijeka

    1:5

    Četvrtfinale broj 2 - Nije počelo
    16:00
    18.06.17.
    NK Jedinstvo
    Donji Miholjac
    ŠN MM
    Sesvete

    1:0

    Četvrtfinale broj 3 - Nije počelo
    16:30
    18.06.17.
    HNK Hajduk
    Split
    NK Osijek
    Osijek

    2:0

    Četvrtfinale broj 4 - Nije počelo
    17:00
    18.06.17.
    Lumen
    Varaždin
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica

    1:3

Polufinale
    Polufinale broj 1 - Nije počelo
    17:30
    18.06.17.
    HNK Rijeka 1
    Rijeka
    NK Jedinstvo
    Donji Miholjac

    3:2

    Polufinale broj 2 - Nije počelo
    18:00
    18.06.17.
    HNK Hajduk
    Split
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica

    3:0

Za treće mjesto
    Utakmica za treće mjesto
    18:45
    18.06.17.
    NK Jedinstvo
    Donji Miholjac
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica

    0:1

Finale
    Finale U-9
    19:15
    18.06.17.
    HNK Rijeka 1
    Rijeka
    HNK Hajduk
    Split

    0:1

Raspored/Rezultati U-10

Razigravanje po skupinama 1. kolo
    15:15
    16.06.17.
    NK Tora
    Zagreb
    NK Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (Slo)

    3:1

    15:40
    16.06.17.
    NK Primorac
    Šmrika
    ŠN Spinut
    Split

    0:4

    16:05
    16.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    NK Pomak
    Split

    2:0

    16:30
    16.06.17.
    OFK Bihać
    Bihać (BiH)
    NK Naprijed
    Hreljin

    2:0

    16:55
    16.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    Akademija D. Balarin
    Split

    4:0

    17:20
    16.06.17.
    NK Karlovac
    Karlovac
    No Limit U10
    Virovitica

    2:0

    17:45
    16.06.17.
    NK Solin
    Solin
    NK Orijent 1919
    Rijeka

    0:3

    18:10
    16.06.17.
    NK Mladost
    Ždralovi
    ŠN 1. Gol
    Rijeka

    1:1

    18:35
    16.06.17.
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica
    NK Crikvenica
    Crikvenica

    0:0

    19:00
    16.06.17.
    FC Top Gol
    Sarajevo
    NK Krka
    Novo Mesto (Slo)

    0:0

    19:25
    16.06.17.
    NKNA Libertas
    Dubrovnik
    Viktoria Preussen 07
    Frankfurt (Nje)

    0:1

    19:50
    16.06.17.
    NK Tekstilac
    Zagreb
    ŠN Toretta
    Rijeka

    0:3

    20:15
    16.06.17.
    NK Union
    Split
    NK Grobničan
    Mavrinci

    4:0

    20:40
    16.06.17.
    SKN Cazin
    Cazin
    NK Sloga
    Čakovec

    1:0

Razigravanje po skupinama 2. kolo
    8:30
    17.06.17.
    ŠN Spinut
    Split
    NK Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (Slo)

    3:0

    8:55
    17.06.17.
    NK Tora
    Zagreb
    NK Primorac
    Šmrika

    7:0

    09:20
    17.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    OFK Bihać
    Bihać (BiH)

    1:1

    09:45
    17.06.17.
    NK Naprijed
    Hreljin
    NK Pomak
    Split

    0:8

    10:10
    17.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    NK Mladost
    Ždralovi

    3:0

    10:35
    17.06.17.
    No Limit U10
    Virovitica
    NK Orijent 1919
    Rijeka

    2:1

    11:00
    17.06.17.
    NK Solin
    Solin
    NK Karlovac
    Karlovac

    0:3

    11:25
    17.06.17.
    ŠN 1. Gol
    Rijeka
    Akademija D. Balarin
    Split

    0:0

    11:50
    17.06.17.
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica
    FC Top Gol
    Sarajevo

    2:0

    12:15
    17.06.17.
    NK Krka
    Novo Mesto (Slo)
    NK Crikvenica
    Crikvenica

    2:0

    12:40
    17.06.17.
    NKNA Libertas
    Dubrovnik
    NK Tekstilac
    Zagreb

    0:1

    13:05
    17.06.17.
    ŠN Toretta
    Rijeka
    Viktoria Preussen 07
    Frankfurt (Nje)

    0:1

    13:30
    17.06.17.
    NK Union
    Split
    SKN Cazin
    Cazin

    2:0

    13:55
    17.06.17.
    NK Sloga
    Čakovec
    NK Grobničan
    Mavrinci

    2:1

Razigravanje po skupinama 3. kolo
    15:15
    17.06.17.
    NK Pomak
    Split
    OFK Bihać
    Bihać (BiH)

    3:0

    15:40
    17.06.17.
    No Limit U10
    Virovitica
    NK Solin
    Solin

    3:0

    16:05
    17.06.17.
    NK Naprijed
    Hreljin
    NK Rijeka
    Rijeka

    0:4

    16:30
    17.06.17.
    NK Sloga
    Čakovec
    NK Union
    Split

    2:2

    16:55
    17.06.17.
    NK Grobničan
    Mavrinci
    SKN Cazin
    Cazin

    1:1

    17:20
    17.06.17.
    NK Orijent 1919
    Rijeka
    NK Karlovac
    Karlovac

    0:2

    17:45
    17.06.17.
    NK Krka
    Novo Mesto (Slo)
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica

    2:0

    18:10
    17.06.17.
    Akademija D. Balarin
    Split
    NK Mladost
    Ždralovi

    0:1

    18:35
    17.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    ŠN 1. Gol
    Rijeka

    5:0

    19:00
    17.06.17.
    NK Crikvenica
    Crikvenica
    FC Top Gol
    Sarajevo

    0:0

    19:25
    17.06.17.
    ŠN Toretta
    Rijeka
    NKNA Libertas
    Dubrovnik

    0:2

    19:50
    17.06.17.
    Viktoria Preussen 07
    Frankfurt (Nje)
    NK Tekstilac
    Zagreb

    0:1

    20:15
    17.06.17.
    NK Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (Slo)
    NK Primorac
    Šmrika

    2:0

    20:40
    17.06.17.
    ŠN Spinut
    Split
    NK Tora
    Zagreb

    0:0

Osmina finala
    Osmina finala broj 1 - Nije počelo
    08:30
    18.06.17.
    NK Tora
    Zagreb
    SKN Cazin
    Cazin

    7:8

    Osmina finala broj 2 - Nije počelo
    09:00
    18.06.17.
    NK Karlovac
    Karlovac
    NK Mladost
    Ždralovi

    0:1

    Osmina finala broj 3 - Nije počelo
    09:30
    18.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    OFK Bihać
    Bihać (BiH)

    3:0

    Osmina finala broj 4 - Kraj
    10:00
    18.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    No Limit U10
    Virovitica

    7:0

    Osmina finala broj 5 - Nije počelo
    10:30
    18.06.17.
    NK Krka
    Novo Mesto (Slo)
    Viktoria Preussen 07
    Frankfurt (Nje)

    4:0

    Osmina finala broj 6 - Nije počelo
    11:00
    18.06.17.
    NK Union
    Split
    NK Pomak
    Split

    4:1

    Osmina finala broj 7 - Nije počelo
    11:30
    18.06.17.
    NK Tekstilac
    Zagreb
    NK Slaven Belupo
    Koprivnica

    4:1

    Osmina finala broj 8 - Nije počelo
    12:00
    18.06.17.
    ŠN Spinut
    Split
    NK Sloga
    Čakovec

    0:2

Četvrtfinale
    Četvrtfinale broj 1 - Nije počelo
    15:00
    18.06.17.
    SKN Cazin
    Cazin
    NK Mladost
    Ždralovi

    0:1

    Četvrtfinale broj 2 - Nije počelo
    15:30
    18.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    NK Osijek
    Osijek

    0:1

    Četvrtfinale broj 3 - Nije počelo
    16:00
    18.06.17.
    NK Krka
    Novo Mesto (Slo)
    NK Union
    Split

    0:3

    Četvrtfinale broj 4 - Nije počelo
    16:30
    18.06.17.
    NK Tekstilac
    Zagreb
    NK Sloga
    Čakovec

    3:1

Polufinale
    Polufinale broj 1 - Nije počelo
    17:00
    18.06.17.
    NK Mladost
    Ždralovi
    NK Union
    Split

    0:2

    Polufinale broj 2 - Nije počelo
    17:30
    18.06.17.
    NK Osijek
    Osijek
    NK Tekstilac
    Zagreb

    1:0

Za treće mjesto
    Utakmica za treće mjesto
    18:15
    18.06.17.
    NK Mladost
    Ždralovi
    NK Tekstilac
    Zagreb

    0:0

Finale
    Finale U-10
    19:45
    18.06.17.
    NK Union
    Split
    NK Osijek
    Osijek

    0:3

Raspored/Rezultati U-11

Razigravanje po skupinama 1. kolo
    15:15
    16.06.17.
    NK Grobničan
    Mavrinci
    NK Mladost
    Draž

    0:0

    15:40
    16.06.17.
    NK Zelina 1
    Sv. Ivan Zelina
    NK Klana
    Klana

    0:0

    16:05
    16.06.17.
    NK Rab
    Rab
    NK Primorac
    Šmrika

    0:1

    16:30
    16.06.17.
    NK Tora
    Zagreb
    NK Otočac
    Otočac

    0:0

    16:55
    16.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    NK Tekstilac 2
    Zagreb

    3:0

    17:20
    16.06.17.
    NK Zelina 2
    Sv. Ivan Zelina
    NK Bjelovar 2
    Bjelovar

    1:0

    17:45
    16.06.17.
    No Limit U11
    Virovitica
    NK Zamet
    Rijeka

    1:0

    18:10
    16.06.17.
    OFK Bihać
    Bihać
    NK Orijent 1919
    Rijeka

    0:1

    18:35
    16.06.17.
    NK Prijedor
    Prijedor
    ŠN Maksimir
    Zagreb

    0:3

    19:00
    16.06.17.
    Toretta
    Rijeka
    NK Crikvenica
    Crikvenica

    1:0

    19:25
    16.06.17.
    NK Pomorac 1921
    Kostrena
    NK Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (Slo)

    2:1

    19:50
    16.06.17.
    Top Gol
    Sarajevo (BiH)
    NK Karlovac
    Karlovac

    0:0

    20:15
    16.06.17.
    NK Tekstilac
    Zagreb
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar

    0:6

    20:40
    16.06.17.
    NK Naprijed
    Hreljin
    NK Vinodol
    Novi Vinodolski

    3:0

Razigravanje po skupinama 2. kolo
    08:30
    17.06.17.
    NK Crikvenica
    Crikvenica
    ŠN Maksimir
    Zagreb

    0:2

    08:55
    17.06.17.
    NK Karlovac
    Karlovac
    NK Mladost
    Draž

    3:0

    09:20
    17.06.17.
    No Limit U11
    Virovitica
    OFK Bihać
    Bihać

    2:0

    09:45
    17.06.17.
    NK Pomorac 1921
    Kostrena
    NK Zelina 1
    Sv. Ivan Zelina

    0:3

    10:10
    17.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    NK Zelina 2
    Sv. Ivan Zelina

    1:0

    10:35
    17.06.17.
    NK Orijent 1919
    Rijeka
    NK Zamet
    Rijeka

    0:1

    11:00
    17.06.17.
    NK Otočac
    Otočac
    NK Primorac
    Šmrika

    2:0

    11:25
    17.06.17.
    NK Rab
    Rab
    NK Tora
    Zagreb

    0:6

    11:50
    17.06.17.
    NK Prijedor
    Prijedor
    Toretta
    Rijeka

    0:1

    12:15
    17.06.17.
    NK Klana
    Klana
    NK Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (Slo)

    0:0

    12:40
    17.06.17.
    NK Grobničan
    Mavrinci
    Top Gol
    Sarajevo (BiH)

    0:0

    13:05
    17.06.17.
    NK Bjelovar 2
    Bjelovar
    NK Tekstilac 2
    Zagreb

    1:0

    13:30
    17.06.17.
    NK Tekstilac
    Zagreb
    NK Naprijed
    Hreljin

    0:1

    13:55
    17.06.17.
    NK Vinodol
    Novi Vinodolski
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar

    0:3

Razigravanje po skupinama 3. kolo
    15:15
    17.06.17.
    NK Klana
    Klana
    NK Pomorac 1921
    Kostrena

    1:1

    15:40
    17.06.17.
    ŠN Maksimir
    Zagreb
    Toretta
    Rijeka

    0:1

    16:05
    17.06.17.
    NK Mladost
    Draž
    Top Gol
    Sarajevo (BiH)

    2:1

    16:30
    17.06.17.
    NK Karlovac
    Karlovac
    NK Grobničan
    Mavrinci

    2:1

    16:55
    17.06.17.
    NK Otočac
    Otočac
    NK Rab
    Rab

    2:0

    17:20
    17.06.17.
    NK Tekstilac 2
    Zagreb
    NK Zelina 2
    Sv. Ivan Zelina

    1:3

    17:45
    17.06.17.
    NK Orijent 1919
    Rijeka
    No Limit U11
    Virovitica

    1:6

    18:10
    17.06.17.
    NK Zamet
    Rijeka
    OFK Bihać
    Bihać

    0:0

    18:35
    17.06.17.
    NK Crikvenica
    Crikvenica
    NK Prijedor
    Prijedor

    2:0

    19:00
    17.06.17.
    NK Ivančna Gorica
    Ivančna Gorica (Slo)
    NK Zelina 1
    Sv. Ivan Zelina

    0:1

    19:25
    17.06.17.
    NK Bjelovar 2
    Bjelovar
    NK Rijeka
    Rijeka

    0:1

    19:50
    17.06.17.
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar
    NK Naprijed
    Hreljin

    3:0

    20:15
    17.06.17.
    NK Primorac
    Šmrika
    NK Tora
    Zagreb

    0:2

    20:40
    17.06.17.
    NK Vinodol
    Novi Vinodolski
    NK Tekstilac
    Zagreb

    1:0

Osmina finala
    Osmina finala broj 1 - Nije počelo
    08:30
    18.06.17.
    NK Zelina 1
    Sv. Ivan Zelina
    NK Crikvenica
    Crikvenica

    0:2

    Osmina finala broj 2 - Nije počelo
    09:00
    18.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    NK Zamet
    Rijeka

    3:0

    Osmina finala broj 3 - Nije počelo
    09:30
    18.06.17.
    NK Tora
    Zagreb
    NK Klana
    Klana

    2:1

    Osmina finala broj 4 - Kraj
    10:00
    18.06.17.
    No Limit U11
    Virovitica
    NK Zelina 2
    Sv. Ivan Zelina

    3:0

    Osmina finala broj 5 - Nije počelo
    10:30
    18.06.17.
    Toretta
    Rijeka
    NK Mladost
    Draž

    2:0

    Osmina finala broj 6 - Nije počelo
    11:00
    18.06.17.
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar
    NK Otočac
    Otočac

    2:0

    Osmina finala broj 7 - Nije počelo
    11:30
    18.06.17.
    NK Karlovac
    Karlovac
    ŠN Maksimir
    Zagreb

    1:2

    Osmina finala broj 8 - Nije počelo
    12:00
    18.06.17.
    NK Pomorac 1921
    Kostrena
    NK Naprijed
    Hreljin

    5:3

Četvrtfinale
    Četvrtfinale broj 1 - Nije počelo
    15:00
    18.06.17.
    NK Crikvenica
    Crikvenica
    NK Rijeka
    Rijeka

    1:3

    Četvrtfinale broj 1 - Kraj
    15:30
    18.06.17.
    No Limit U11
    Virovitica
    NK Tora
    Zagreb

    4:0

    Četvrtfinale broj 3 - Nije počelo
    16:00
    18.06.17.
    Toretta
    Rijeka
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar

    0:2

    Četvrtfinale broj 4 - Nije počelo
    16:30
    18.06.17.
    ŠN Maksimir
    Zagreb
    NK Pomorac 1921
    Kostrena

    2:0

Polufinale
    Polufinale broj 1 - Nije počelo
    17:00
    18.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar

    4:5

    Polufinale broj 2 - Kraj
    17:30
    18.06.17.
    No Limit U11
    Virovitica
    ŠN Maksimir
    Zagreb

    6:5

Za treće mjesto
    Utakmica za treće mjesto
    18:15
    18.06.17.
    NK Rijeka
    Rijeka
    ŠN Maksimir
    Zagreb

    3:1

Finale
    Finale U-11
    18:45
    18.06.17.
    No Limit U11
    Virovitica
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar

    0:6

Snimljene utakmice

    No Limit U11
    Virovitica
    NK Tora
    Zagreb

    4:0

    No Limit U10
    Virovitica
    NK Solin
    Solin

    3:0

    No Limit U10
    Virovitica
    NK Orijent 1919
    Rijeka

    2:1

    No Limit U11
    Virovitica
    NK Bjelovar 1
    Bjelovar

    0:6

    No Limit U11
    Virovitica
    ŠN Maksimir
    Zagreb

    6:5

    NK Orijent 1919
    Rijeka
    No Limit U11
    Virovitica

    1:6

    No Limit U11
    Virovitica
    OFK Bihać
    Bihać

    2:0

    No Limit U11
    Virovitica
    NK Zamet
    Rijeka

    1:0

    NK Tora
    Zagreb
    NK Otočac
    Otočac

    0:0

    NK Karlovac
    Karlovac
    No Limit U10
    Virovitica

    2:0